Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 4206AZ. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 4206AZ op soort incident:
Op dinsdag 2 december om 17:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van kapot wegdek of losliggende tegels. De melding is gesloten op donderdag 4 december om 13:38 uur.
Op dinsdag 2 december om 16:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van kapot wegdek of losliggende tegels. De melding is gesloten op woensdag 3 december om 15:28 uur.
Op dinsdag 2 december om 17:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van kapot wegdek of losliggende tegels. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 2 december om 16:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van kapot wegdek of losliggende tegels. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 4 november om 22:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van sloten, vijvers, plassen. De melding is gesloten op vrijdag 7 november om 13:28 uur.
Op dinsdag 4 november om 22:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van sloten, vijvers, plassen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 16 september om 15:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van achtergelaten fiets(en) m.b.t. fietsen . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 7 september om 10:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van afval naast container m.b.t. hogebrug. De melding is gesloten op maandag 8 september om 13:42 uur.
Op zondag 7 september om 10:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van afval naast container m.b.t. hogebrug. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 5 augustus om 23:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van overlast buurt. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 16 april om 12:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van kapot wegdek of losliggende tegels m.b.t. thv nr 6/8/10. De melding is gesloten op woensdag 4 juni om 15:54 uur.
Op woensdag 16 april om 12:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van kapot wegdek of losliggende tegels m.b.t. thv nr 6/8/10. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 16 april om 12:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Paulus van der Lindenstraat in Gorinchem in het kader van kapot wegdek of losliggende tegels m.b.t. thv nr 6/8/10. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 29 juli 2024 om 05:08 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Paulus van der Lindenstraat te Gorinchem.
Op 27 april 2023 om 23:37 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Paulus van der Lindenstraat te Gorinchem.
Op 27 november 2022 om 07:28 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Paulus van der Lindenstraat te Gorinchem.
Op 15 juni 2021 om 15:08 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Paulus van der Lindenstraat te Gorinchem.
Op 5 januari 2021 om 08:35 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Paulus van der Lindenstraat te Gorinchem.
Op 18 mei 2016 om 14:15 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Paulus van der Lindenstraat 2 te Gorinchem.
Op 18 mei 2016 om 14:13 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Paulus van der Lindenstraat 2 te Gorinchem.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lingewijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG