Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 4207NL. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 4207NL op soort incident:
Op dinsdag 1 september om 14:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Gorinchem in het kader van bestrating en asfalt m.b.t. alle paden van wijkpark "het haagje". De melding is gesloten op donderdag 10 september om 11:13 uur.
Op dinsdag 1 september om 07:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Annie van Beintumpad in Gorinchem in het kader van bestrating en asfalt. De melding is gesloten op donderdag 10 september om 11:13 uur.
Op zaterdag 20 juni om 16:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Gorinchem in het kader van bestrating en asfalt m.b.t. te veel grind. De melding is gesloten op donderdag 10 september om 09:15 uur.
Op dinsdag 1 september om 19:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Annie van Beintumpad in Gorinchem in het kader van verkeersborden en straatmeubilair. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 1 september om 14:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Gorinchem in het kader van bestrating en asfalt m.b.t. alle paden van wijkpark "het haagje". De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 1 september om 14:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Gorinchem in het kader van bestrating en asfalt m.b.t. alle paden van wijkpark "het haagje". De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 31 augustus om 19:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Annie van Beintumpad in Gorinchem in het kader van verkeersborden en straatmeubilair. De melding is gesloten op dinsdag 1 september om 13:16 uur.
Op dinsdag 1 september om 07:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Annie van Beintumpad in Gorinchem in het kader van bestrating en asfalt. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 11 augustus om 16:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Mevrouw Meester L. Ribbius Peletierstraat in Gorinchem in het kader van bomen m.b.t. tussen huis en waterkant (annie van bentumpad). De melding is gesloten op vrijdag 28 augustus om 11:30 uur.
Op dinsdag 25 augustus om 11:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Annie van Beintumpad in Gorinchem in het kader van groenvoorziening. De melding is gesloten op vrijdag 28 augustus om 11:23 uur.
Op dinsdag 25 augustus om 11:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Annie van Beintumpad in Gorinchem in het kader van groenvoorziening. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 11 augustus om 16:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Mevrouw Meester L. Ribbius Peletierstraat in Gorinchem in het kader van bomen m.b.t. tussen huis en waterkant (annie van bentumpad). De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 11 augustus om 16:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Mevrouw Meester L. Ribbius Peletierstraat in Gorinchem in het kader van bomen m.b.t. tussen huis en waterkant (annie van bentumpad). De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 28 juli om 08:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Annie van Beintumpad in Gorinchem in het kader van bestrating en asfalt. De melding is gesloten op dinsdag 28 juli om 16:17 uur.
Op dinsdag 28 juli om 08:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Annie van Beintumpad in Gorinchem in het kader van bestrating en asfalt. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 21 juli om 15:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Annie van Beintumpad in Gorinchem in het kader van groenvoorziening m.b.t. speeltuin het haagje. De melding is gesloten op vrijdag 24 juli om 15:16 uur.
Op dinsdag 21 juli om 15:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Annie van Beintumpad in Gorinchem in het kader van groenvoorziening m.b.t. speeltuin het haagje. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 21 juli om 15:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Annie van Beintumpad in Gorinchem in het kader van groenvoorziening m.b.t. speeltuin het haagje. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 29 juni om 12:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Mevrouw Meester L. Ribbius Peletierstraat in Gorinchem in het kader van water - bruggen - oevers m.b.t. brug tussen genoemde straat en de theaterhof in. De melding is gesloten op dinsdag 7 juli om 10:47 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Laag Dalem II
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG