Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 4212LR. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 4212LR op soort incident:
Op woensdag 22 april om 10:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van afval naast container en volle prullenbakken. De melding is gesloten op donderdag 23 april om 09:25 uur.
Op woensdag 22 april om 10:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van afval naast container en volle prullenbakken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 1 april om 09:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van verkeersborden -palen. De melding is gesloten op vrijdag 3 april om 11:05 uur.
Op woensdag 1 april om 09:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van verkeersborden -palen. De melding is gesloten op vrijdag 3 april om 11:03 uur.
Op woensdag 1 april om 09:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van verkeersborden -palen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 1 april om 09:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van verkeersborden -palen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 29 maart om 20:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 10 december om 03:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van niet werkende straatverlichting. De melding is gesloten op woensdag 11 maart om 12:30 uur.
Op woensdag 10 december om 03:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van niet werkende straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 10 december om 03:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van niet werkende straatverlichting. De melding wacht op verdere behandeling.
Op maandag 29 september om 22:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van niet werkende straatverlichting m.b.t. spijksesteeg. De melding is gesloten op donderdag 20 november om 08:51 uur.
Op maandag 29 september om 22:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van niet werkende straatverlichting m.b.t. bij brug over betuweroute. De melding is gesloten op donderdag 20 november om 08:51 uur.
Op zaterdag 18 oktober om 12:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 29 september om 22:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van niet werkende straatverlichting m.b.t. bij brug over betuweroute. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 29 september om 22:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van niet werkende straatverlichting m.b.t. bij brug over betuweroute. De melding wacht op verdere behandeling.
Op maandag 29 september om 22:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van niet werkende straatverlichting m.b.t. spijksesteeg. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 29 september om 22:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van niet werkende straatverlichting m.b.t. spijksesteeg. De melding wacht op verdere behandeling.
Op vrijdag 22 augustus om 16:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 3 augustus om 12:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 31 juli om 09:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Veersteeg in Spijk in het kader van afval naast container. De melding is gesloten op donderdag 31 juli om 11:43 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Vuren
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG