Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5011VM. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5011VM op soort incident:
Op zondag 27 juli om 21:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van dieren (overlast), insecten en ongedierte. De melding is gesloten op dinsdag 29 juli om 07:14 uur.
Op zondag 27 juli om 21:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 12 juli om 15:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van water. De melding is gesloten op zaterdag 10 mei om 18:33 uur.
Op maandag 28 april om 10:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van groen in tilburg. De melding is gesloten op dinsdag 29 april om 08:28 uur.
Op maandag 28 april om 10:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van groen in tilburg. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 23 april om 11:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van dieren (overlast), insecten en ongedierte. De melding is gesloten op donderdag 24 april om 07:24 uur.
Op woensdag 23 april om 11:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van dieren (overlast), insecten en ongedierte. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 17 maart om 11:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van groen in tilburg. De melding is gesloten op dinsdag 18 maart om 15:51 uur.
Op maandag 17 maart om 11:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van groen in tilburg. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 17 maart om 11:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van groen in tilburg. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 5 februari om 16:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van groen in tilburg. De melding is gesloten op donderdag 6 februari om 07:16 uur.
Op woensdag 5 februari om 16:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van groen in tilburg. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 1 februari om 15:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op dinsdag 4 februari om 05:35 uur.
Op vrijdag 31 januari om 18:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. container opstelplaats. De melding is gesloten op maandag 3 februari om 09:41 uur.
Op zondag 2 februari om 15:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. parkeerplaats. De melding is gesloten op maandag 3 februari om 09:40 uur.
Op zondag 2 februari om 15:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. parkeerplaats. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 2 februari om 15:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. parkeerplaats. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 1 februari om 15:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 1 februari om 15:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 31 januari om 18:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Cramerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. container opstelplaats. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lijnse Hoek West
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG