Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5051LK. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5051LK op soort incident:
Op maandag 26 oktober om 10:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van straatmeubilair. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 26 oktober om 10:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van straatmeubilair. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 19 oktober om 18:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding is gesloten op dinsdag 20 oktober om 14:37 uur.
Op maandag 19 oktober om 18:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 19 oktober om 13:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 23 september om 10:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding is gesloten op donderdag 8 oktober om 13:53 uur.
Op woensdag 23 september om 11:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding is gesloten op donderdag 8 oktober om 13:52 uur.
Op woensdag 23 september om 10:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding is gesloten op donderdag 8 oktober om 13:53 uur.
Op donderdag 8 oktober om 13:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van wegen, fietspaden en voetpaden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 8 oktober om 13:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van wegen, fietspaden en voetpaden. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op woensdag 23 september om 11:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 23 september om 11:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 23 september om 10:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 23 september om 10:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 23 september om 10:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 23 september om 10:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 21 september om 09:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd. De melding is gesloten op dinsdag 22 september om 07:53 uur.
Op maandag 21 september om 09:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van afval - overig. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 3 september om 13:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van wegen, fietspaden en voetpaden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 3 september om 13:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Aansteede in Goirle in het kader van straatmeubilair. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Abcoven
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG