Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5056MA. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5056MA op soort incident:
Op woensdag 4 november om 15:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van openbare verlichting m.b.t. voor het huis nr. 15. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 4 november om 15:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van openbare verlichting m.b.t. voor het huis nr. 15. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 2 november om 12:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op dinsdag 3 november om 12:05 uur.
Op maandag 2 november om 12:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 2 november om 12:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 27 oktober om 18:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van openbare verlichting m.b.t. tussen nr 7 en 9. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 27 oktober om 18:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van openbare verlichting m.b.t. tussen nr 7 en 9. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 21 oktober om 23:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van openbare verlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 21 oktober om 23:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van openbare verlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 12 augustus om 13:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van openbare verlichting m.b.t. voor het huis nr. 15. De melding is gesloten op donderdag 3 september om 11:44 uur.
Op woensdag 12 augustus om 13:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van openbare verlichting m.b.t. voor het huis nr. 15. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 11 mei om 08:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van groen in tilburg. De melding is gesloten op woensdag 13 mei om 15:01 uur.
Op zaterdag 9 mei om 21:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van groen in tilburg m.b.t. links van de woning, waar het elektra doosje staat.. De melding is gesloten op dinsdag 12 mei om 13:46 uur.
Op maandag 11 mei om 08:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van groen in tilburg. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 11 mei om 08:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van groen in tilburg. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 9 mei om 21:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van groen in tilburg m.b.t. links van de woning, waar het elektra doosje staat.. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 9 mei om 21:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van groen in tilburg m.b.t. links van de woning, waar het elektra doosje staat.. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 12 december om 20:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van trottoirs, straten en wegen. De melding is gesloten op woensdag 24 december om 09:22 uur.
Op vrijdag 12 december om 20:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van trottoirs, straten en wegen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 12 december om 20:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Ploegschaar in Berkel-Enschot in het kader van trottoirs, straten en wegen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Berkelse Akkers
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG