Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5061PG. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5061PG op soort incident:
Op donderdag 24 juli om 14:53 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van straatmeubilair. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 19 mei om 12:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van plantsoenen en bomen. De melding is gesloten op donderdag 19 juni om 09:25 uur.
Op dinsdag 20 mei om 11:52 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Almystraat in Oisterwijk in het kader van overlast en vernieling. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 19 mei om 12:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van plantsoenen en bomen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 1 april om 15:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Almystraat in Oisterwijk in het kader van plantsoenen en bomen. De melding is gesloten op woensdag 2 april om 09:41 uur.
Op dinsdag 1 april om 15:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Almystraat in Oisterwijk in het kader van plantsoenen en bomen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 1 april om 15:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Almystraat in Oisterwijk in het kader van plantsoenen en bomen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 26 maart om 11:42 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Almystraat in Oisterwijk in het kader van verkeer. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 24 maart om 11:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Almystraat in Oisterwijk in het kader van overlast en vernieling. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 22 januari om 17:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van plantsoenen en bomen m.b.t. hoek tegenover drogerij 24. De melding is gesloten op woensdag 19 maart om 10:55 uur.
Op zondag 9 maart om 13:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van overlast en vernieling. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 9 maart om 13:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van overlast en vernieling. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 5 februari om 17:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van zwerfafval en reiniging. De melding is gesloten op donderdag 6 februari om 11:16 uur.
Op woensdag 5 februari om 17:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van zwerfafval en reiniging. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 5 februari om 17:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van zwerfafval en reiniging. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 22 januari om 17:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van plantsoenen en bomen m.b.t. hoek tegenover drogerij 24. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 22 januari om 17:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van wegen, fietspaden en voetpaden m.b.t. hoek tegenover drogerij 24. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 25 december om 19:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van overlast en vernieling. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 22 november om 16:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van plantsoenen en bomen m.b.t. hoek drogerij tov nr 24. De melding is gesloten op woensdag 27 november om 12:46 uur.
Op vrijdag 22 november om 16:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Drogerij in Oisterwijk in het kader van wegen, fietspaden en voetpaden m.b.t. hoek drogerij tov nr 24. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Omgeving Industrieterrein
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG