Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5076ST. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5076ST op soort incident:
Op maandag 5 januari om 13:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving 't Hopveld in Haaren in het kader van wegen, fietspaden en voetpaden. De melding is gesloten op maandag 5 januari om 15:19 uur.
Op maandag 5 januari om 13:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving 't Hopveld in Haaren in het kader van wegen, fietspaden en voetpaden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 10 augustus om 13:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Het Hopveld in Haaren in het kader van plantsoenen en bomen. De melding is gesloten op vrijdag 22 augustus om 08:39 uur.
Op zondag 10 augustus om 13:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Het Hopveld in Haaren in het kader van plantsoenen en bomen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 10 augustus om 13:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Het Hopveld in Haaren in het kader van plantsoenen en bomen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen in het Westen
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG