Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5104CR. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5104CR op soort incident:
Op vrijdag 30 oktober om 16:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van trottoirs, straten en wegen m.b.t. bij / op fietsenstalling rechts van de ingang. De melding is gesloten op maandag 2 november om 08:35 uur.
Op vrijdag 30 oktober om 16:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van trottoirs, straten en wegen m.b.t. bij / op fietsenstalling rechts van de ingang. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 29 oktober om 21:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Dongen in het kader van straatverlichting m.b.t. voetpad richting handbal en jeu de boules club . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 17 oktober om 08:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van groen. De melding is gesloten op maandag 19 oktober om 09:36 uur.
Op zaterdag 17 oktober om 08:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van groen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 17 oktober om 08:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van groen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 7 september om 18:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op donderdag 10 september om 16:26 uur.
Op maandag 7 september om 18:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 7 september om 18:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van straatverlichting. De melding wacht op verdere behandeling.
Op maandag 6 juli om 11:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van zwerfvuil, graffiti en beplakking m.b.t. afvalbak bij zwembad, parkeerterrein. De melding is gesloten op vrijdag 24 juli om 10:23 uur.
Op maandag 6 juli om 11:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van zwerfvuil, graffiti en beplakking m.b.t. parkje bij achter de bergen. De melding is gesloten op vrijdag 24 juli om 10:22 uur.
Op woensdag 8 juli om 11:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van zwerfvuil, graffiti en beplakking. De melding is gesloten op woensdag 8 juli om 15:50 uur.
Op woensdag 8 juli om 11:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van zwerfvuil, graffiti en beplakking. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 6 juli om 11:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van overlast hondenpoep. De melding is gesloten op dinsdag 7 juli om 15:31 uur.
Op maandag 6 juli om 11:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van overlast hondenpoep. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 6 juli om 11:22 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van zwerfvuil, graffiti en beplakking m.b.t. afvalbak bij zwembad, parkeerterrein. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 6 juli om 11:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van zwerfvuil, graffiti en beplakking m.b.t. parkje bij achter de bergen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 15 juni om 19:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van onkruid in de perken, bladeren, beplanting. De melding is gesloten op woensdag 17 juni om 08:53 uur.
Op dinsdag 16 juni om 10:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van onkruid in de perken, bladeren, beplanting. De melding is gesloten op woensdag 17 juni om 08:50 uur.
Op dinsdag 16 juni om 10:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Deken Batenburgstraat in Dongen in het kader van onkruid in de perken, bladeren, beplanting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oud Dongen
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG