Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5161PD. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5161PD op soort incident:
Op woensdag 8 oktober om 07:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hoofdstraat in Sprang-Capelle in het kader van verkeer en parkeren m.b.t. op de auto weg. De melding is gesloten op vrijdag 10 oktober om 13:39 uur.
Op woensdag 8 oktober om 07:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hoofdstraat in Sprang-Capelle in het kader van verkeer en parkeren m.b.t. op de auto weg. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 26 september om 19:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hoofdstraat in Sprang-Capelle in het kader van riolering/wateroverlast m.b.t. n t voor het schuurtje op de stoep. De melding is gesloten op maandag 29 september om 08:44 uur.
Op vrijdag 26 september om 19:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hoofdstraat in Sprang-Capelle in het kader van riolering/wateroverlast m.b.t. n t voor het schuurtje op de stoep. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 26 september om 19:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hoofdstraat in Sprang-Capelle in het kader van riolering/wateroverlast m.b.t. n t voor het schuurtje op de stoep. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 2 september om 07:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hoofdstraat in Sprang-Capelle in het kader van openbare verlichting m.b.t. paal voor huisnummer 30. De melding is gesloten op woensdag 10 september om 10:50 uur.
Op dinsdag 2 september om 07:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hoofdstraat in Sprang-Capelle in het kader van openbare verlichting m.b.t. paal voor huisnummer 30. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 2 september om 07:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hoofdstraat in Sprang-Capelle in het kader van openbare verlichting m.b.t. paal voor huisnummer 30. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 19 juni om 17:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hoofdstraat in Sprang-Capelle in het kader van verkeer en parkeren. De melding is gesloten op maandag 30 juni om 11:28 uur.
Op donderdag 19 juni om 17:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hoofdstraat in Sprang-Capelle in het kader van verkeer en parkeren. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 30 maart 2018 om 18:51 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hoofdstraat 21 te Sprang-Capelle.
Op 16 december 2017 om 20:05 is de ambulancedienst uitgereden naar Hoofdstraat 25 te Sprang-Capelle.
Op 19 juli 2016 om 09:45 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Hoofdstraat 5 te Sprang-Capelle.
Op 9 juli 2015 om 18:27 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Hoofdstraat 7 te Sprang-Capelle.
Op 23 december 2014 om 19:55 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Hoofdstraat 35 te Sprang-Capelle.
Op 26 oktober 2014 om 18:36 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hoofdstraat 25 te Sprang-Capelle.
Op 9 februari 2014 om 10:39 is de ambulancedienst uitgereden naar Hoofdstraat 25 te Sprang-Capelle.
Op 28 maart 2013 om 18:55 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hoofdstraat 27 te Sprang-Capelle.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Capelle / Nieuwe Vaart
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG