Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5681RZ. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5681RZ op soort incident:
Op maandag 23 februari om 09:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best m.b.t. coördinaten 51.4983° n, 5.4448° e . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 17 januari om 09:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van (zwerf)afval. De melding is gesloten op maandag 19 januari om 16:54 uur.
Traumahelikopter en ambulance zijn ingezet voor een incident met letsel bij Ekkersweijer / Aqua Best in Best.
Op 19 januari 2026 om 06:35 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Ekkersweijer te Best vanwege letsel.
Op 19 januari 2026 om 06:31 is de politie uitgereden naar Ekkersweijer te Best vanwege een ongeval met letsel.
Op zaterdag 17 januari om 09:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van (zwerf)afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 17 januari om 09:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van (zwerf)afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 26 november om 15:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van (zwerf)afval m.b.t. in bossen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 7 november om 09:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van (zwerf)afval. De melding is gesloten op vrijdag 7 november om 10:12 uur.
Op dinsdag 15 juli om 00:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van openbare verlichting m.b.t. from aquabest roundabout until main road in direction best. De melding is gesloten op donderdag 2 oktober om 12:31 uur.
Op dinsdag 12 augustus om 11:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van openbaar groen. De melding is gesloten op maandag 15 september om 11:27 uur.
Op zaterdag 6 september om 22:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van overlast. De melding is gesloten op maandag 8 september om 09:25 uur.
Op zaterdag 6 september om 22:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van overlast. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 6 september om 22:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van overlast. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 8 augustus om 09:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van openbaar groen m.b.t. 51.497° n, 5.4267° e . De melding is gesloten op vrijdag 5 september om 15:43 uur.
Op dinsdag 12 augustus om 11:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van openbaar groen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 8 augustus om 09:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ekkersweijer in Best in het kader van openbaar groen m.b.t. 51.497° n, 5.4267° e . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 5 augustus 2025 om 23:06 is de politie uitgereden naar Ekkersweijer 142 te Best vanwege een ongeval met letsel.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buitengebied
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG