Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6121HM. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6121HM op soort incident:
Op donderdag 26 juni om 17:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bornerkapelstraat in Born in het kader van last van bomen of planten. De melding is gesloten op dinsdag 2 september om 16:06 uur.
Op maandag 30 juni om 09:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bornerkapelstraat in Born in het kader van riolering en water. De melding is gesloten op vrijdag 25 juli om 12:58 uur.
Op maandag 30 juni om 09:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bornerkapelstraat in Born in het kader van riolering en water. De melding wacht op verdere behandeling.
Op maandag 30 juni om 09:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bornerkapelstraat in Born in het kader van riolering en water. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 26 juni om 17:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bornerkapelstraat in Born in het kader van last van bomen of planten. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 8 februari om 13:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bornerkapelstraat in Born in het kader van iets anders melden. De melding is zojuist afgewezen.
Op zaterdag 8 februari om 13:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bornerkapelstraat in Born in het kader van last van bomen of planten. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hondsbroek
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG