Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6121JR. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6121JR op soort incident:
Op 19 augustus 2026 om 18:09 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Sluisweg te Born vanwege stormschade.
Op zaterdag 15 augustus om 19:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van verkeer en straatmeubilair. De melding is gesloten op maandag 17 augustus om 07:44 uur.
Op zaterdag 15 augustus om 19:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van verkeer en straatmeubilair. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 21 juli om 11:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born (N297) in het kader van verkeer en straatmeubilair. De melding is gesloten op dinsdag 21 juli om 12:38 uur.
Op maandag 20 juli om 12:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van afval gedumpt. De melding is gesloten op dinsdag 21 juli om 07:52 uur.
Op maandag 20 juli om 12:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van afval gedumpt. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 11 juli om 13:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van afval gedumpt. De melding is gesloten op woensdag 15 juli om 12:50 uur.
Op zaterdag 11 juli om 13:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van afval gedumpt. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 28 mei om 14:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van bomen en planten m.b.t. langs de voetpaden en heel born. De melding is gesloten op donderdag 28 mei om 15:22 uur.
Op dinsdag 10 maart om 16:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van afval gedumpt. De melding is gesloten op woensdag 11 maart om 11:19 uur.
Op dinsdag 10 maart om 16:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van afval gedumpt. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 10 maart om 16:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van afval gedumpt. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 25 september om 15:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van verkeer en straatmeubilair. De melding is gesloten op maandag 29 september om 13:39 uur.
Op zaterdag 6 september om 19:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born (N297) in het kader van overlast m.b.t. vissen. De melding is gesloten op zaterdag 27 september om 11:43 uur.
Op donderdag 25 september om 15:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van verkeer en straatmeubilair. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 25 september om 15:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van verkeer en straatmeubilair. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 15 september om 20:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van ratten of ander ongedierte. De melding is gesloten op donderdag 18 september om 09:33 uur.
Op maandag 15 september om 20:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born in het kader van ratten of ander ongedierte. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 6 september om 19:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born (N297) in het kader van overlast m.b.t. vissen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 6 september om 19:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sluisweg in Born (N297) in het kader van overlast m.b.t. vissen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Born
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG