Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6141LE. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6141LE op soort incident:
Op vrijdag 25 april om 11:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Achter de Hoven in Limbricht in het kader van verkeer en straatmeubilair. De melding is gesloten op vrijdag 25 april om 15:37 uur.
Op vrijdag 25 april om 11:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Achter de Hoven in Limbricht in het kader van verkeer en straatmeubilair. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 8 april om 14:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Achter de Hoven in Limbricht in het kader van verkeer en straatmeubilair. De melding is gesloten op woensdag 9 april om 07:12 uur.
Op dinsdag 8 april om 14:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Achter de Hoven in Limbricht in het kader van verkeer en straatmeubilair. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 4 oktober om 17:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Achter de Hoven in Limbricht in het kader van openbare verlichting m.b.t. bocht naar achter de hoven 6141 limbricht. De melding is gesloten op zaterdag 18 januari om 23:26 uur.
Op donderdag 13 juni om 15:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Achter de Hoven in Limbricht in het kader van schade aan stoep of weg. De melding is gesloten op dinsdag 7 januari om 15:23 uur.
Op woensdag 20 november om 08:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Achter de Hoven in Limbricht in het kader van riolering en water m.b.t. straat kolk voor perceel 22. De melding is gesloten op donderdag 28 november om 11:14 uur.
Op woensdag 20 november om 08:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Achter de Hoven in Limbricht in het kader van riolering en water m.b.t. straat kolk voor perceel 22. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 18 oktober om 14:44 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Achter de Hoven in Limbricht in het kader van verkeer en straatmeubilair m.b.t. ter hoogte van nr 5 aan de schoolzijde. De melding is gesloten op maandag 21 oktober om 12:56 uur.
Op vrijdag 4 oktober om 17:10 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Achter de Hoven in Limbricht in het kader van openbare verlichting m.b.t. bocht naar achter de hoven 6141 limbricht.
Op donderdag 13 juni om 15:04 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Achter de Hoven in Limbricht in het kader van schade aan stoep of weg.
Op vrijdag 26 april om 16:49 uur was de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Achter de Hoven in Limbricht in het kader van parkeren. De melding is gesloten op vrijdag 26 april om 16:49 uur.
Op 7 november 2016 om 10:00 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Achter de Hoven 25 te Limbricht.
Op 22 december 2015 om 20:50 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Achter de Hoven 4 te Limbricht.
Op 24 september 2015 om 23:00 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Achter de Hoven 25 te Limbricht.
Op 15 oktober 2014 om 19:02 is de brandweer uitgereden naar Achter de Hoven 25 te Limbricht.
Op 5 oktober 2014 om 15:41 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Achter de Hoven 7 te Limbricht.
In de nacht van vrijdag op zaterdag 19 juli 2014 om 02:01 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Achter de Hoven 11 te Limbricht.
Op 9 november 2013 om 14:35 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Achter de Hoven 1 te Limbricht.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Limbricht
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG