Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6151ET. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6151ET op soort incident:
Op dinsdag 20 oktober om 15:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van riolering en water. De melding is gesloten op donderdag 22 oktober om 07:39 uur.
Op dinsdag 20 oktober om 15:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van riolering en water. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 20 oktober om 15:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van riolering en water. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 2 augustus om 13:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van bomen en planten m.b.t. huisnummer 9 . De melding is gesloten op donderdag 13 augustus om 11:19 uur.
Op zondag 2 augustus om 14:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van bomen en planten m.b.t. nummer 9. De melding is gesloten op donderdag 13 augustus om 11:17 uur.
Op zondag 2 augustus om 14:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van bomen en planten m.b.t. nummer 9. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 2 augustus om 14:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van bomen en planten m.b.t. nummer 9. De melding wacht op verdere behandeling.
Op zondag 2 augustus om 14:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van bomen en planten m.b.t. nummer 9. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 2 augustus om 13:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van bomen en planten m.b.t. huisnummer 9 . De melding wacht op verdere behandeling.
Op zondag 2 augustus om 13:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van bomen en planten m.b.t. huisnummer 9 . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 2 augustus om 13:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van bomen en planten m.b.t. huisnummer 9 . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 7 september om 11:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van iets anders melden. De melding is gesloten op donderdag 9 oktober om 16:26 uur.
Op zondag 7 september om 11:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van iets anders melden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 7 september om 11:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van verkeer en straatmeubilair. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 24 juli om 21:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving P.C. Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van schade aan stoep of weg. De melding is gesloten op maandag 28 juli om 11:39 uur.
Op donderdag 24 juli om 21:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving P.C. Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van verkeer en straatmeubilair. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 4 juni om 10:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van last van bomen of planten. De melding is gesloten op donderdag 17 juli om 07:26 uur.
Op woensdag 4 juni om 10:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van last van bomen of planten. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 4 juni om 10:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van last van bomen of planten. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 22 oktober om 19:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pater Carel Houbenstraat in Munstergeleen in het kader van iets anders melden. De melding is gesloten op maandag 16 december om 16:43 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Munstergeleen
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG