Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6162EW. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6162EW op soort incident:
Op woensdag 1 oktober om 15:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. Nolenslaan in Geleen in het kader van afval gedumpt. De melding is gesloten op donderdag 2 oktober om 11:17 uur.
Op woensdag 1 oktober om 15:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. Nolenslaan in Geleen in het kader van afval gedumpt. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 19 juni om 21:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Doctor Nolenslaan in Geleen in het kader van schade aan stoep of weg. De melding is gesloten op donderdag 21 augustus om 06:48 uur.
Op zondag 3 augustus om 23:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. Nolenslaan in Geleen in het kader van afval gedumpt. De melding is gesloten op maandag 4 augustus om 11:08 uur.
Op zondag 3 augustus om 23:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. Nolenslaan in Geleen in het kader van afval gedumpt. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 14 juli om 16:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. Nolenslaan in Geleen in het kader van last van bomen of planten. De melding is gesloten op dinsdag 15 juli om 14:53 uur.
Op dinsdag 15 juli om 10:42 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. Nolenslaan in Geleen in het kader van last van bomen of planten. De melding is gesloten op dinsdag 15 juli om 14:52 uur.
Op dinsdag 15 juli om 10:42 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. Nolenslaan in Geleen in het kader van last van bomen of planten. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 14 juli om 16:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dr. Nolenslaan in Geleen in het kader van iets anders melden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 19 juni om 21:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Doctor Nolenslaan in Geleen in het kader van schade aan stoep of weg. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 1 mei om 19:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Doctor Nolenslaan in Geleen in het kader van afval gedumpt. De melding is gesloten op vrijdag 2 mei om 14:20 uur.
Op donderdag 1 mei om 19:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Doctor Nolenslaan in Geleen in het kader van afval gedumpt. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 11 februari om 19:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Doctor Nolenslaan in Geleen in het kader van afval gedumpt. De melding is gesloten op woensdag 12 februari om 10:49 uur.
Op dinsdag 11 februari om 19:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Doctor Nolenslaan in Geleen in het kader van afval gedumpt. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Geleen-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG