Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6271PE. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6271PE op soort incident:
Op maandag 11 augustus om 12:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 13 augustus om 15:47 uur.
Op maandag 11 augustus om 12:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 11 augustus om 12:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 4 augustus 2025 om 13:49 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Slenakerweg te Gulpen vanwege stormschade.
Op dinsdag 22 juli om 08:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van dieren m.b.t. aan de overzijde van het vervallen bouwwerk: silo. De melding is gesloten op dinsdag 22 juli om 10:32 uur.
Op dinsdag 22 juli om 08:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van dieren m.b.t. aan de overzijde van het vervallen bouwwerk: silo. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 19 december om 11:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van verkeer en wegen m.b.t. vanaf huisnumer 3 naar 1 en richting euverem. De melding is gesloten op vrijdag 13 juni om 11:42 uur.
Op dinsdag 3 juni om 16:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van groenvoorzieningen. De melding is gesloten op woensdag 4 juni om 08:50 uur.
Op dinsdag 3 juni om 16:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van groenvoorzieningen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 29 mei 2025 om 12:47 is de traumahelikopter uitgevlogen naar Slenakerweg te Gulpen vanwege een reanimatie.
Op woensdag 16 april om 09:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van verkeer en wegen m.b.t. wegdek , berm en goot langs weiland slenakerweg 29. De melding is gesloten op woensdag 16 april om 10:40 uur.
Op vrijdag 4 april om 13:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van stedelijk water (riool en wateroverlast) m.b.t. pesaken 21. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 4 april om 13:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van stedelijk water (riool en wateroverlast) m.b.t. pesaken 21. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 17 december om 10:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van verkeer en wegen. De melding is gesloten op maandag 17 februari om 14:03 uur.
Op donderdag 23 januari om 16:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van stedelijk water (riool en wateroverlast) m.b.t. goot en kolken tegenover slenakerweg 25 en 29 te waterop/gulpen. De melding is gesloten op dinsdag 11 februari om 08:45 uur.
Op donderdag 23 januari om 15:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van groenvoorzieningen m.b.t. berm tegenover slenakerweg 25, 27 en 29 waterop/gulpen. De melding is gesloten op dinsdag 28 januari om 10:56 uur.
Op donderdag 23 januari om 16:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van stedelijk water (riool en wateroverlast) m.b.t. goot en kolken tegenover slenakerweg 25 en 29 te waterop/gulpen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 23 januari om 16:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van stedelijk water (riool en wateroverlast) m.b.t. goot en kolken tegenover slenakerweg 25 en 29 te waterop/gulpen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 23 januari om 15:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Slenakerweg in Gulpen in het kader van groenvoorzieningen m.b.t. berm tegenover slenakerweg 25, 27 en 29 waterop/gulpen. De melding wacht op verdere behandeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Euverem, Pesaken, Billinghuizen en Waterop
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG