Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6821BK. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6821BK op soort incident:
Op donderdag 19 juni om 12:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 23 juni om 15:36 uur.
Op donderdag 19 juni om 12:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 19 juni om 12:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 6 mei om 10:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 12 mei om 15:21 uur.
Op dinsdag 6 mei om 10:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 6 mei om 10:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 3 april om 10:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 3 april om 10:32 uur.
Op donderdag 20 maart om 12:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 26 maart om 09:27 uur.
Op donderdag 16 januari om 10:42 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op dinsdag 25 maart om 07:55 uur.
Op donderdag 20 maart om 12:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 20 maart om 12:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 10 maart om 10:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op vrijdag 14 maart om 10:27 uur.
Op maandag 10 maart om 10:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 10 maart om 10:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 25 februari om 20:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 3 maart om 08:52 uur.
Op dinsdag 25 februari om 20:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 16 januari om 10:42 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 16 januari om 10:42 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op maandag 13 januari om 11:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 16 januari om 10:25 uur.
Op maandag 13 januari om 11:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nijhoffstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor St. Marten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG