Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6826CD. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6826CD op soort incident:
Op maandag 10 februari om 11:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Zoomstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 10 februari om 11:41 uur.
Op dinsdag 14 januari om 15:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Zoomstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op vrijdag 17 januari om 11:11 uur.
Op maandag 13 januari om 11:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van straatmeubilair. De melding is gesloten op vrijdag 17 januari om 09:24 uur.
Op dinsdag 14 januari om 15:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Zoomstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 14 januari om 15:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Zoomstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 13 januari om 11:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van straatmeubilair. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 2 januari om 13:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van straatmeubilair m.b.t. bij beheer. De melding is gesloten op vrijdag 3 januari om 09:13 uur.
Op donderdag 2 januari om 13:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van straatmeubilair m.b.t. bij beheer. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 2 januari om 13:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van straatmeubilair m.b.t. bij beheer. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 25 november om 15:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op dinsdag 17 december om 08:45 uur.
Op maandag 25 november om 15:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op woensdag 23 oktober om 11:05 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van groen m.b.t. net ten zuiden van de onderdoorgang van het spoor. De melding is gesloten op woensdag 23 oktober om 11:05 uur.
Op dinsdag 22 oktober om 14:37 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van groen m.b.t. net ten zuiden van de onderdoorgang van het spoor.
Op 21 maart 2022 om 13:19 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Laan van Presikhaaf te Arnhem.
Op 28 januari 2021 om 17:47 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Laan van Presikhaaf te Arnhem.
In de nacht van zaterdag op zondag 14 juni 2020 om 00:27 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Laan van Presikhaaf te Arnhem.
Op 28 november 2019 om 14:31 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Laan van Presikhaaf te Arnhem.
Op 30 september 2019 om 13:49 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Laan van Presikhaaf te Arnhem.
In de nacht van donderdag op vrijdag 28 juni 2019 om 00:30 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Laan van Presikhaaf te Arnhem.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Presikhaaf I
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG