Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6826HC. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6826HC op soort incident:
Op donderdag 11 december om 16:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. achterzijde fietspad openbare ruimte. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 1 november om 16:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van water en riolering. De melding is gesloten op maandag 8 december om 08:06 uur.
Op donderdag 20 november om 16:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de hammen. De melding is gesloten op vrijdag 28 november om 08:10 uur.
Op donderdag 20 november om 16:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de hammen. De melding is gesloten op donderdag 20 november om 16:16 uur.
Op donderdag 20 november om 16:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de hammen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 20 november om 16:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de hammen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 13 november om 15:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de hammen. De melding is gesloten op vrijdag 14 november om 13:52 uur.
Op maandag 10 november om 15:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de. De melding is gesloten op vrijdag 14 november om 08:26 uur.
Op donderdag 13 november om 15:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de hammen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 10 november om 15:07 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de hammen. De melding is gesloten op dinsdag 11 november om 18:54 uur.
Op maandag 10 november om 15:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 10 november om 15:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 10 november om 15:07 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de hammen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 10 november om 15:07 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de hammen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 3 november om 13:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de hammen. De melding is gesloten op dinsdag 4 november om 15:06 uur.
Op maandag 3 november om 13:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van afval m.b.t. de hammen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 1 november om 16:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van water en riolering. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 1 november om 16:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van water en riolering. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op zaterdag 1 november om 16:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Laan van Presikhaaf in Arnhem in het kader van water en riolering. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Presikhaaf II
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG