Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6832BC. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6832BC op soort incident:
Op woensdag 15 oktober om 19:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van openbare verlichting. De melding is gesloten op donderdag 16 oktober om 08:15 uur.
Op woensdag 15 oktober om 19:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van openbare verlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 14 juni om 15:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van straatmeubilair. De melding is gesloten op vrijdag 11 juli om 11:40 uur.
Op woensdag 4 juni om 10:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 23 juni om 15:20 uur.
Op zaterdag 14 juni om 15:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van straatmeubilair. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 14 juni om 15:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van straatmeubilair. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 4 juni om 10:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 4 juni om 10:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 17 april om 11:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 17 april om 14:44 uur.
Op donderdag 17 april om 11:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 17 april om 11:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 10 maart om 19:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van openbare verlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 10 maart om 19:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van openbare verlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 23 september om 15:07 uur was de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Papaverstraat in Arnhem in het kader van groen. De melding is gesloten op maandag 23 september om 15:07 uur.
Op 22 februari 2023 om 07:15 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Papaverstraat te Arnhem.
Op 21 februari 2023 om 13:49 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Papaverstraat te Arnhem.
Op 8 februari 2023 om 10:46 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Papaverstraat te Arnhem.
Op 25 januari 2023 om 15:56 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Papaverstraat te Arnhem.
Op 26 december 2022 om 12:29 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Papaverstraat te Arnhem.
Op 22 september 2022 om 17:43 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Papaverstraat te Arnhem.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Middelgraaflaan e.o.
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG