Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6961DN. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6961DN op soort incident:
Op dinsdag 20 mei om 09:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving H.A. Grizellstraat in Eerbeek in het kader van verkeer. De melding is gesloten op dinsdag 20 mei om 14:18 uur.
Op dinsdag 20 mei om 09:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving H.A. Grizellstraat in Eerbeek in het kader van verkeer. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 7 mei om 20:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving H.A. Grizellstraat in Eerbeek in het kader van illegale stort. De melding is gesloten op woensdag 14 mei om 11:42 uur.
Op woensdag 7 mei om 20:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving H.A. Grizellstraat in Eerbeek in het kader van illegale stort. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 7 mei om 20:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving H.A. Grizellstraat in Eerbeek in het kader van illegale stort. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 1 mei om 07:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving H.A. Grizellstraat in Eerbeek in het kader van illegale stort. De melding is gesloten op donderdag 1 mei om 13:30 uur.
Op donderdag 1 mei om 07:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving H.A. Grizellstraat in Eerbeek in het kader van illegale stort. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 2 december om 12:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving H.A. Grizellstraat in Eerbeek in het kader van illegale stort m.b.t. ondergrondse afvalstort. De melding is gesloten op woensdag 4 december om 12:56 uur.
Op maandag 2 december om 12:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving H.A. Grizellstraat in Eerbeek in het kader van illegale stort m.b.t. ondergrondse afvalstort. De melding wacht op een eerste beoordeling.
In de nacht van zaterdag op zondag 10 november 2024 om 00:45 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar H.A. Grizellstraat te Eerbeek vanwege een melding van stankoverlast.
Op 10 november 2024 om 00:37 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar H.A. Grizellstraat te Eerbeek vanwege een melding van stankoverlast.
Op 22 september 2022 om 11:39 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar H.A. Grizellstraat te Eerbeek.
Op 1 maart 2022 om 16:41 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar H.A. Grizellstraat te Eerbeek.
Op 5 januari 2021 om 11:24 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar H.A. Grizellstraat te Eerbeek.
Op 18 september 2020 om 10:00 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar H.A. Grizellstraat te Eerbeek.
Op 28 oktober 2019 om 12:59 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar H.A. Grizellstraat te Eerbeek.
Op 31 augustus 2019 om 09:38 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar H.A. Grizellstraat te Eerbeek.
Op 7 augustus 2019 om 05:42 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar H.A. Grizellstraat te Eerbeek.
Op 8 maart 2019 om 08:27 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar H.A. Grizellstraat te Eerbeek.
Op 6 maart 2019 om 08:55 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar H.A. Grizellstraat te Eerbeek.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Eerbeek centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG