Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 7002GA. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 7002GA op soort incident:
Op donderdag 24 september om 09:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Caenstraat in Doetinchem in het kader van groen. De melding is gesloten op donderdag 24 september om 15:41 uur.
Op donderdag 24 september om 09:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Caenstraat in Doetinchem in het kader van groen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 22 september om 08:43 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Caenstraat in Doetinchem in het kader van verkeer. De melding is gesloten op dinsdag 22 september om 11:19 uur.
Op 25 maart 2014 om 21:03 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Caenstraat 2 te Doetinchem.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Overstegen-Oost
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG