Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 7875CK. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 7875CK op soort incident:
In de nacht van donderdag op vrijdag 2 augustus 2024 om 03:07 is de politie met grote spoed uitgereden naar Oude Dijk te Exloo vanwege een ongeval met letsel.
Op 30 maart 2024 om 08:48 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Oude Dijk te Exloo vanwege een brand in een gebouw.
Op 18 augustus 2022 om 13:26 is de politie met grote spoed uitgereden naar Oude Dijk te Exloo.
Op 28 december 2021 om 14:40 is de politie met grote spoed uitgereden naar Oude Dijk te Exloo.
Borger - Op de N34 tussen Exloo en Borger heeft vanmiddag ongeval plaats gevonden met meerdere voertuigen.
EXLOO - Op de Oude Dijk in Exloo is dinsdagochtend een automobilist tegen een boom gebotst. Vermoedelijk gleed de auto door gladheid van de weg.
Het slachtoffer is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
Op 9 februari 2021 om 08:46 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Oude Dijk te Exloo.
Op 9 februari 2021 om 08:46 is de politie met grote spoed uitgereden naar Oude Dijk te Exloo.
Exloo – Het ongeval gebeurde op het kruispunt van de Oude Dijk met de Buinerweg. Twee auto’s botsten daar op elkaar.Een persoon moest per ambulance naar het ziekenhuis worden gebracht. De beide auto’s raakte dermate beschadigd dat ze moesten worden afgesleept.De oorzaak is vermoedelijk een voorrangsfout.
Op 19 februari 2020 om 12:53 is de politie met grote spoed uitgereden naar Oude Dijk te Exloo.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Exloo
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG