112 meldingen in postcodegebied 8532BJ

Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 8532BJ. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.

Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.

Filter Filter

Vanmiddag

Overlastmelding Strandloper in Lemmer gesloten
4 uur en 55 minuten geleden
Afkomstig van Fixi

Op dinsdag 3 november om 16:07 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Strandloper in Lemmer in het kader van groen m.b.t. grasveld/parkeerplaats . De melding is gesloten op donderdag 5 november om 15:32 uur.

Dinsdag 3 november 2026

Overlastmelding Strandloper in Lemmer
Dinsdag 3 november 2026 om 16:08
Afkomstig van Fixi

Op dinsdag 3 november om 16:07 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Strandloper in Lemmer in het kader van groen m.b.t. grasveld/parkeerplaats . De melding wacht op een eerste beoordeling.

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement