Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1012HX.
Het adres van deze woning uit 1760 is Warmoesstraat 733 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 53m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
Het adres van deze woning uit 1712 is Warmoesstraat 67 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 93m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oude Kerk e.o.
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG