Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1062DJ.
Het adres van deze woning uit 1998 is Johan Jongkindstraat 130 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 525.000.
Het adres van deze woning uit 1998 is Johan Jongkindstraat 126 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 94m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 545.000.
Het adres van deze woning is Johan Jongkindstraat 136 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Overtoomse Veld Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG