Woningen in postcodegebied 1075KN

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1075KN.

Vrijdag 13 juni 2025

Woning Pieter Lastmankade 68H Amsterdam

Het adres van deze woning uit 1926 is Pieter Lastmankade 68H te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 999.000.

Zondag 25 augustus 2024

Woning Pieter Lastmankade 60 Amsterdam

Het adres van deze woning uit 1926 is Pieter Lastmankade 60 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 82m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 775.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bertelmanpleinbuurt

Instellen

Buurten in Stadionbuurt

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement