Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1077EL.
Het adres van deze woning is Gerrit van der Veenstraat 86II te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 133m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 799.000.
Het adres van deze woning is Gerrit van der Veenstraat 90 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 203m² en een perceeloppervlakte van 1232m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.325.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Minervabuurt Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG