Woningen in postcodegebied 1077ER

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1077ER.

Donderdag 29 februari 2024

Woning Gerrit van der Veenstraat 1202 Amsterdam

Het adres van deze woning uit 1928 is Gerrit van der Veenstraat 1202 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 206m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.475.000.

Vrijdag 24 augustus 2018

Woning Gerrit van der Veenstraat 124 Amsterdam

Het adres van deze woning is Gerrit van der Veenstraat 124 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 850.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Minervabuurt Noord

Instellen

Buurten in Apollobuurt

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement