Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1183DN.
Het adres van deze woning uit 2015 is Anton de Langelaan 13 te Amstelveen. Het pand heeft een oppervlakte van 235m² en een perceeloppervlakte van 292m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.650.000.
Het adres van deze woning is Anton de Langelaan 5 te Amstelveen. Het pand heeft een oppervlakte van 176m² en een perceeloppervlakte van 292m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.475.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Heldenbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG