Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1191EK.
Het adres van deze woning uit 1968 is Abraham Rademakerstraat 10 te Ouderkerk aan de Amstel. Het pand heeft een oppervlakte van 127m² en een perceeloppervlakte van 145m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 695.000.
Het adres van deze garage is Abraham Rademakerstraat 12BGARA te Ouderkerk aan de Amstel. Het pand heeft 0 kamers kamers. De geschatte waarde van deze garage is € 45.000.
Het adres van deze garage is Abraham Rademakerstraat 10BGARA te Ouderkerk aan de Amstel. Het pand heeft 0 kamers kamers. De geschatte waarde van deze garage is € 45.000.
Het adres van deze woning uit 1968 is Abraham Rademakerstraat 24 te Ouderkerk aan de Amstel. Het pand heeft een oppervlakte van 135m² en een perceeloppervlakte van 165m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 650.000.
Het adres van deze woning uit 1968 is Abraham Rademakerstraat 2 te OUDERKERK AAN DE AMSTEL. Het pand heeft een oppervlakte van 127m² en een perceeloppervlakte van 149m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 589.000.
Het adres van deze woning uit 1968 is Abraham Rademakerstraat 36 te Ouderkerk aan de Amstel. Het pand heeft een oppervlakte van 144m² en een perceeloppervlakte van 155m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 535.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ouderkerk aan de Amstel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG