Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1567KJ.
Het adres van deze woning uit 2008 is Saendelverlaan 98 te Assendelft. Het pand heeft een oppervlakte van 131m² en een perceeloppervlakte van 137m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 320.000.
Het adres van deze woning uit 2007 is Saendelverlaan 96 te Assendelft. Het pand heeft een oppervlakte van 119m² en een perceeloppervlakte van 137m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Parkrijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG