Woningen in postcodegebied 1633DV

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1633DV.

Vrijdag 19 september 2025

Woning Marenesingel 5 Avenhorn

Het adres van deze woning uit 2002 is Marenesingel 5 te Avenhorn. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.

Dinsdag 24 juni 2025

Woning Marenesingel 7 Avenhorn

Het adres van deze woning uit 2002 is Marenesingel 7 te Avenhorn. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.

Vrijdag 3 november 2017

Woning Marenesingel 6 Avenhorn

Het adres van deze woning uit 2001 is Marenesingel 6 te Avenhorn. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Avenhorn

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement