Woningen in postcodegebied 1695CM

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1695CM.

Woensdag 28 maart 2018

Woning Bangert 14 Blokker

Het adres van deze woning uit 1997 is Bangert 14 te Blokker. Het pand heeft een oppervlakte van 163m² en een perceeloppervlakte van 1369m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 499.000.

Woensdag 8 maart 2017

Woning Bangert 8 Blokker

Het adres van deze woning uit 2001 is Bangert 8 te Blokker. Het pand heeft een oppervlakte van 218m² en een perceeloppervlakte van 800m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 650.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 05

Instellen

Buurten in Bangert en Oosterpolder

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement