Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1718MC.
Het adres van deze woning uit 1980 is Langereis 32 te Hoogwoud. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 1200m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Het adres van deze woning uit 2005 is Langereis 19 te Hoogwoud. Het pand heeft een oppervlakte van 173m² en een perceeloppervlakte van 7945m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers.
Het adres van deze woning is Langereis 36 te Hoogwoud. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 9205m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Langereis (gedeeltelijk)
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG