Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1761WT.
Het adres van deze woning uit 1983 is Frans Halsplantsoen 1 te Anna Paulowna. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 397m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 335.000.
Het adres van deze woning uit 1982 is Frans Halsplantsoen 2 te Anna Paulowna. Het pand heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 205.000.
Het adres van deze woning uit 1983 is Frans Halsplantsoen 15 te Anna Paulowna. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 225m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kleine Sluis inclusief Spoorbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG