Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1779XD.
Het adres van deze woning uit 1950 is IJsselmeerstraat 40 te Den Oever. Het pand heeft een oppervlakte van 79m² en een perceeloppervlakte van 302m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
Het adres van deze woning uit 1958 is IJsselmeerstraat 12 te Den Oever. Het pand heeft een oppervlakte van 129m² en een perceeloppervlakte van 255m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Den Oever
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG