Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1791GS.
Het adres van deze woning uit 1960 is Willem van Beierenstraat 1 te Den Burg. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 256m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 360.000.
Het adres van deze woning uit 1960 is Willem van Beierenstraat 5 te Den Burg. Het pand heeft een oppervlakte van 104m² en een perceeloppervlakte van 202m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 379.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Den Burg
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG