Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1797SB.
Het adres van deze woning uit 1971 is Mokweg 12 te Den Hoorn Texel. Het pand heeft een oppervlakte van 91m² en een perceeloppervlakte van 10000m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 725.000.
Het adres van deze woning uit 1970 is Mokweg 21 te Den Hoorn Texel. Het pand heeft een oppervlakte van 191m² en een perceeloppervlakte van 1295m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 785.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen De Kuil, Hoornder Nieuwland
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG