Woningen in postcodegebied 1911CS

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1911CS.

Zaterdag 30 juni 2018

Woning Burgemeester van Nienesstraat 26 Uitgeest

Het adres van deze woning uit 1925 is Burgemeester van Nienesstraat 26 te Uitgeest. Het pand heeft een oppervlakte van 114m² en een perceeloppervlakte van 91m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 239.000.

Zaterdag 22 april 2017

Woning Burgemeester van Nienesstraat 30 Uitgeest

Het adres van deze woning uit 1925 is Burgemeester van Nienesstraat 30 te Uitgeest. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 70m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oude Dorp

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement