Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2014TZ.
Het adres van deze woning uit 1955 is Ampèrelaan 14 te Haarlem. Het pand heeft een oppervlakte van 64m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Het adres van deze woning is Ampèrelaan 2 te Haarlem. Het pand heeft een oppervlakte van 103m² en een perceeloppervlakte van 165m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Het adres van deze woning uit 1955 is Ampèrelaan 12 te Haarlem. Het pand heeft een oppervlakte van 63m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 400.000.
Het adres van deze woning uit 1955 is Ampèrelaan 10 te Haarlem. Het pand heeft een oppervlakte van 63m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 259.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Natuurkundigenbuurt-west
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG