Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2015JS.
Het adres van deze woning is Leendert Meeszstraat 46 te Haarlem. Het pand heeft een oppervlakte van 144m² en een perceeloppervlakte van 250m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 900.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Leendert Meeszstraat 66 te Haarlem. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 152m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
Het adres van deze woning uit 1967 is Leendert Meeszstraat 8 te Haarlem. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 144m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ramplaankwartier
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG