Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2035XR.
Het adres van deze woning uit 1966 is Schroeder van der Kolkstraat 73 te Haarlem. Het pand heeft een oppervlakte van 89m² en een perceeloppervlakte van 134m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Het adres van deze woning uit 1966 is Schroeder van der Kolkstraat 57 te Haarlem. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 133m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 435.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Professorenbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG