Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2061VD.
Het adres van deze woning uit 1934 is Verlengde Koepellaan 8 te Bloemendaal. Het pand heeft een oppervlakte van 157m² en een perceeloppervlakte van 610m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.095.000.
Het adres van deze woning uit 1923 is Verlengde Koepellaan 3 te Bloemendaal. Het pand heeft een oppervlakte van 202m² en een perceeloppervlakte van 172m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.250.000.
Het adres van deze woning is Verlengde Koepellaan 9A te Bloemendaal. Het pand heeft een oppervlakte van 193m² en een perceeloppervlakte van 173m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 749.000.
Het adres van deze woning is Verlengde Koepellaan 6 te Bloemendaal. Het pand heeft een oppervlakte van 158m² en een perceeloppervlakte van 155m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 725.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bloemendaal
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG