Woningen in postcodegebied 2111HB

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2111HB.

Zondag 22 september 2024

Woning Leeuwerikenlaan 10 Aerdenhout

Het adres van deze woning uit 1928 is Leeuwerikenlaan 10 te Aerdenhout. Het pand heeft een oppervlakte van 272m² en een perceeloppervlakte van 5810m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 2.625.000.

Zondag 9 juni 2024

Woning Leeuwerikenlaan 16 Aerdenhout

Het adres van deze woning uit 1930 is Leeuwerikenlaan 16 te Aerdenhout. Het pand heeft een oppervlakte van 475m² en een perceeloppervlakte van 7m² en heeft 10 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 4.500.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Aerdenhout-Zuid

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement