Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2111HB.
Het adres van deze woning uit 1928 is Leeuwerikenlaan 10 te Aerdenhout. Het pand heeft een oppervlakte van 272m² en een perceeloppervlakte van 5810m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 2.625.000.
Het adres van deze woning uit 1930 is Leeuwerikenlaan 16 te Aerdenhout. Het pand heeft een oppervlakte van 475m² en een perceeloppervlakte van 7m² en heeft 10 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 4.500.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Aerdenhout-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG