Woningen in postcodegebied 2242BP

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2242BP.

Vrijdag 12 januari 2018

Woning Lange Kerkdam 35 Wassenaar

Het adres van deze woning uit 1939 is Lange Kerkdam 35 te Wassenaar. Het pand heeft een oppervlakte van 195m² en een perceeloppervlakte van 303m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 685.000.

Dinsdag 8 oktober 2013

Woning Lange Kerkdam 35A Wassenaar

Het adres van deze woning uit 1939 is Lange Kerkdam 35A te Wassenaar. Het pand heeft een oppervlakte van 195m² en een perceeloppervlakte van 303m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 895.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Deijl

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement