Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2313GS.
Het adres van deze woning uit 1958 is Moddermanstraat 68 te Leiden. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
Het adres van deze woning is Moddermanstraat 62 te Leiden. Het pand heeft een oppervlakte van 90m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 250.000.
Het adres van deze woning is Moddermanstraat 58 te Leiden. Het pand heeft een oppervlakte van 83m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 179.000.
Het adres van deze garage is Oppenheimstraat / Moddermanstraat te Leiden. Het pand heeft een oppervlakte van 0m² en heeft 0 kamers kamers. De geschatte waarde van deze garage is € 37.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Professorenwijk-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG