Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2321XM.
Het adres van deze woning uit 1922 is De Genestetstraat 2B te Leiden. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
Het adres van deze woning uit 1922 is De Genestetstraat 14 te Leiden. Het pand heeft een oppervlakte van 84m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Het adres van deze woning uit 1920 is De Genestetstraat 3 te Leiden. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en een perceeloppervlakte van 56m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 420.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Haagweg-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG