Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2352HP.
Het adres van deze woning uit 1966 is Laan van Ouderzorg 235 te Leiderdorp. Het pand heeft een oppervlakte van 90m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 1968 is Laan van Ouderzorg 221 te Leiderdorp. Het pand heeft een oppervlakte van 89m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.000.
Het adres van deze woning uit 1969 is Laan van Ouderzorg 229 te Leiderdorp. Het pand heeft een oppervlakte van 90m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 345.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Vogelwijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG